Milí zákazníci, velice nás těší váš velký zájem o nákupy ❤️. Prosíme vás o trpělivost při doručení objednávek, děláme vše pro to, abychom je doručili co nejdříve. Děkujeme, tým Duo-Lifecz.cz Tyto stránky nejsou originálním eshopem firmy DuoLife S.A. 

DuoLife Beauty Care Collagen Face & Body Mist Toner 100ml

 • Výrobce: DuoLife 
   
 • Dostupnost:skladem
   
 • Záruka: 24 měsíců
   
 • Cena bez DPH:412,40 Kč / ks
   
 • Cena s DPH 21%:499,00 Kč
   
 •  ks 
   
  NOVINKA
  DuoLife Beauty Care Collagen Face & Body Mist Toner 100ml
   
   
  DuoLife Beauty Care Collagen Face & Body Mist Toner je jemný pleťový a tělový sprej s drobnými částicemi zlata, který byl vyroben pro intenzivní hydrataci, osvěžení a tonizaci pleti a přípravu pokožky na aplikaci další kosmetiky z řady DuoLife Collagen Beauty Care. Použitý kolagenový hydrát s patentovanou metodou mikrobiologické a tepelné stabilizace chrání před vznikem mikroorganismů a zajišťuje stabilitu přípravku v teplotě do 32 °C. Jedinečný komplex čtyř druhů kyseliny hyaluronové 4D díky rozdílné velikosti částic výrazně zlepšuje hydrataci vnějších i hlubších vrstev kůže. Použité jemné částice zlata rozjasňují naši pleť a dodávají jí přirozený, zdravý lesk a mladistvý vzhled.

  Čištění pokožky je klíčový krok v každodenní péči o pleť, protože odstraňuje všechny nečistoty a připravuje pokožku na nanesení dalších přípravků. Tonizace pokožky je důležitou součástí péče o pleť, kterou bohužel často opomíjíme. Jedná se o určité rozmezí mezi čištěním a péčí, protože cílem je obnovit správné pH pokožky a také osvěžit a zklidnit podrážděnou pleť a dodat jí důležité živiny.
   

  Víte, že Beauty Care Collagen Face & Body Mist Toner je…

  1. Jemný sprej s drobnými částicemi zlata pro každodenní péči o pokožku obličeje a těla.

  2. Kosmetika s intenzivním hydratačním a tonizačním účinkem – vyrovnává pH pokožky a připravuje ji na aplikaci dalších přípravků z řady DuoLife Collagen Beauty Care.

  3. Sprej obsahující kolagenový hydrát s patentovanou metodou tepelné a mikrobiologické stabilizace.. Kolagen je bílkovina, kterou se živí mnoho skupin mikroorganismů, a proto je nezbytná jeho mikrobiologická stabilizace, jež zaručuje bezpečné používání v kosmetických přípravcích. Hloubkově hydratuje a zvyšuje pevnost pleti, vyhlazuje vrásky a zpomaluje proces stárnutí.

  4. Kosmetický přípravek s intenzivním hydratačním účinkem, který přetrvává 24 hodin po aplikaci díky komplexu čtyř druhů kyseliny hyaluronové HYMAGIC 4D.

  5. Sprej snižující viditelnost pigmentových skvrn a redukující jejich množství díky použitému výtažku z duhové řasy, která omezuje syntézu melaninu.

  6. Obsah přírodních látek – 98,7 %.

  7. Přípravek ke každodennímu použití, i několikrát denně k osvěžení pleti. Kolagenový sprej nastříkejte na čistou a suchou pleť a pokožku těla. V případě aplikace na obličej zavřete oči a nastříkejte sprej ze vzdálenosti asi 20 cm. Počkejte několik minut, než se sprej úplně vstřebá.

   

   
  Máte nějaký dotaz na tento produkt? Neváhejte a zeptejte se nás.
  *
   
   
  *

  Znovu vygenerovat
  Kontrolni kod
   
   

  Ostatní produkty v této kategorii

  © DuoLife Česká republika Official
  « Předchozí
  Následující »