SunVital® Natural KIDS Formula

 • Dostupnost:skladem
   
 • Záruka: 24 měs.
   
 • Cena bez DPH:329,57 Kč / ks
   
 • Cena s DPH 15%:379,00 Kč
   
 •  ks 
   
  SunVital® Natural KIDS Formula
  SunVital® Natural KIDS Formula
  SunVital® Natural KIDS Formula
  SunVital® Natural KIDS Formula
   
   
  SunVital® je výrobek určený pro ty nejmenší. Sirup obsahuje přírodní rostlinné složky a organický zinek. Unikátní složení obsahuje důležité vitamíny a minerály, které pocházejí z látek rostlinného původu. Výrobek je obohacený o organický zinek.
   

  Imunitní systém každého dítěte je plně vyvinutý až kolem 12 roku života. Během této doby potřebuje vyvíjející se organismus dítěte spoustu vitamínů, minerálů a dalších nezbytných živin, které zaručí správné fungování jednotlivých orgánů a celého organismu. Nejdůležitější látky pocházejí z potravinářských výrobků, ale z druhé strany zřídka kdy je dětské menu schopné poskytnout dítěti správné množství těchto látek.

  Podpora imunitního systému pomocí výrobků, které obsahují látky přírodního původu je velice důležité proto, aby nevznikl jejich nedostatek v těle a zajistil se tak správný rozvoj a fungování organismu. Výrobek SunVital® obsahuje látky jako např:

  • červené víno, které je důležitým zdrojem vitamínů a minerálů je také mezi jinými odpovědné za podporu imunitního systému, 
  • ostružiny s vysokým obsahem antokyaninů, 
  • divoká růže bohatá na vitamín C, 
  • med obsahující flavonoidy, které pomáhají udržovat biologickou rovnováhu 
  • bez černý, který obsahuje velké množství vitamínu C, který podporuje syntézu kolagenu, 
  • ovoce aceroly, které jsou hlavním zdrojem antioxidantů, 
  • africká pelargonie podporující dýchací soustavu, 
  • dýňová semínka, které obsahují mimo jiné vícenenasycené mastné kyseliny, 
  • česnek jako přírodní zdroj allinu 
  • právenka latnatá podporuje krevní oběh 

  Forma: kapalná.

  Objem: 150 ml.

  Způsob použití: 5 po jídle, nejlepší po zředění s vodou.
  V období zvýšené potřeby (snížená imunita, infekce, nachlazení) 2-krát denně po 5 ml po jídle.
  Sirup je určený pro děti starší 6 let. Nepřekračujte maximální denní doporučenou dávku. 

  Skladování: Skladujte v pokojové teplotě v místě nedostupném pro malé děti.

  KontraindikaceAlergie na kteroukoli složku výrobku. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Výrobek nelze používat jako náhražku pestré stravy. Vyrovnaná strava a zdravý životní styl jsou důležité pro správnou funkci organismu. 

  Datum minimální trvanlivosti je uvedeno na obalu výrobku.

  Složení:
  Červené hrozny jsou zdrojem vitaminů B, E, K a karotenu a obsahují také vzácné minerální složky jako měď, železo, vápník, hořčík, draslík nebo bór. Podporují imunitu a napomáhají odstraňovat toxiny z organismu.

  Plody ostružiny obsahují mnoho vitaminů, mj. A, E, K, niacin, riboflavin nebo tiamin. Díky vysokému obsahu vitaminu C a kyseliny ellagové podporují imunitní systém. Ostružiny jsou také dobrým zdrojem antokyanů, které se vyznačují mnohostrannou biologickou aktivitou, především však svými antioxidačními vlastnostmi.

  Bezinka je bohatým zdrojem antokyanů, které pomáhají udržovat řádné fungování imunitního systému. Působí také jako antioxidant, díky čemuž pomáhá při ochraně tkáně před působením volných radikálů.

  Šípek obsahuje 30 - 40 krát více vitamínu C než tím známé citrusy, podporuje imunitní systém a posiluje organismus. Kromě toho obsahuje hodně velké množství vitamínů A, B, E a K, jakož i flavonoidy podporující fungování organismu7-8. 

  Med podporuje organismus v době snížené aktivity imunitního systému. Flavonoidy, které jsou obsaženy v medu, přispívají k mikrobiologické rovnováze v orgánech a v tkáních. Med posiluje antioxidační schopnosti organismu.

  Plody aceroly jsou zdrojem dobře asimilovatelného přírodního vitaminu C, obsahují také velké množství provitaminu A, tiaminu a riboflavinu. Acerola je hlavním dietetickým zdrojem antioxidantů, které posilují ochranu před volnými radikály. Pomáhají podporovat přirozené ochranné mechanismy organismu před oxidačním stresem.

  SunVital® (patentovaná formule získaná z inaktivovaných buněk kvasinek Saccharomyces cerevisiae/organického zinku) podporuje organismus v posilováním řádného působení imunitního systému. Pomáhá udržovat optimální kyselo-zásaditou rovnováhu a správné kognitivní funkce. Africká pelargonie přispívá ke správnému fungování dýchací soustavy v období výskytu infekcí horních a dolních dýchacích cest. Standardizovaný extrakt z kořene africké pelargonie má mnohostranné účinky a podporuje funkce imunitního systému.

  Dýňová semínka jsou zdrojem polynenasycených mastných kyselin, vitamínů A, C, E a B2 i B6. Zvláště důležité jsou poslední dva zmíněné vitaminy, které spolu s vitamínem A podporují správné působení sliznic a dýchacích cest.

  Česnek je zdrojem aliinu, který je enzymem alinázou rozkládán prostřednictvím nestabiliního produktu na alicin. Česnek pozitivně působí na dýchací cesty, podporuje přirozenou bakteriální flóru a napomáhá lepšímu prokrvení koronárních cév.

  Právenka latnatá latnatá je bylina, která se přirozeně vyskytuje v Indii a na Srí Lance. Všechny části této rostliny jsou hořké, proto je místními nazývaná Maha-tikta, což doslova znamená „král hořkosti“. Hlavní aktivní složkou je andrografolid spadající do diterpenů, který podporuje práci imunitního systému.

   
  SunVital® Natural KIDS Formula 
  SunVital® Natural KIDS Formula 
  SunVital® Natural KIDS Formula 
   
   
  Máte nějaký dotaz na tento produkt? Neváhejte a zeptejte se nás.
  *
   
   
  *

  (zadejte prosím výsledek z důvodu ochrany proti zneužití)
   

  Ostatní produkty v této kategorii

   
  0
  Měna
   
   
  © DuoLife Česká republika Official