Milí zákazníci, velice nás těší váš velký zájem o nákupy ❤️. Prosíme vás o trpělivost při doručení objednávek, děláme vše pro to, abychom je doručili co nejdříve. Děkujeme, tým Duo-Lifecz.cz Tyto stránky nejsou originálním eshopem firmy DuoLife S.A. 

Balíček DuoLife HORMONÁLNÍ SYSTÉM

 • Dostupnost:skladem
   
 • Záruka: 24 měsíců
   
 • Cena bez DPH:5 042,61 Kč / ks
   
 • Cena s DPH 15%:5 799,00 Kč
   
 •  ks 
   
  Balíček DuoLife HORMONÁLNÍ SYSTÉM
   
   
  Balíček DuoLife HORMONÁLNÍ SYSTÉM obsahuje přesně zkomponované přípravky, které podporují funkce organizmu a ladí s denním biorytmem. • s informacemi o všeobecném působení • doporučeným způsobem užívání • s doporučeným časem dávkování • s dietetickým doporučením a rozpiskou pro sedmidenní užívání

  Balíček DuoLife HORMONÁLNÍ SYSTÉM obsahuje přesně zkomponované přípravky, které podporují funkce organizmu a ladí s denním biorytmem. 

  • s informacemi o všeobecném působení
  • doporučeným způsobem užívání
  • s doporučeným časem dávkování
  • s dietetickým doporučením a rozpiskou pro sedmidenní užívání
  • s kompletem cvičení  Tuto stravu připravil klinický dietář a osobní trenér. Obsahuje podrobné informace o správné výživě a doporučených potravinách. Dále je přiložen seznam nákupů na celý týden; lze snadno přizpůsobit osobní kalorické spotřebě.

  Aby váš organismus fungoval jako hodinky.
  Hormonální systém vytváří v těle látky, které umožňují udržet vnitřní rovnováhu – homeostázu. Tvoří ho žlázy v různých částech těla, které produkují a vylučují hormony potřebné ke správnému fungování jednotlivých orgánů, ale i celého organismu. Poruchy hormonálního systému způsobují ztrátu homeostázy, což má za následek vznik celé řady nemocí. Pro správné fungování a průběh procesů, které probíhají v hormonálním systému, je třeba dodat tělu látky, které regulují vylučování hormonů. Takové působení mohou zajistit vybrané doplňky stravy DuoLife, které jsou součástí balíčku Hormonální systém.

  Biologické hodiny HORMONÁLNÍ SYSTÉM :

  8:00 – 25 ml DuoLife Den před jídlem
  8:30 – 1 tobolka ProRelaxin Medical Formula a 25 ml Vita C
  10:00 – 20 ml Chlorofyl DuoLife + 2 ProStik Medical Formula
  14:00 – 5 ml RegenOil Liquid Gold +1 tobolka ProRelaxin Medical Formula
  19:00 – 25 ml DuoLife Noc před jídlem*

  Balíček obsahuje:

  1 ks - Vita C (750 ml),
  1 ks - ProStik (60 tobolek),
  1 ks - ProRelaxin (60 tobolek),
  1 ks - Chlorofyl (750 ml),
  1 ks - DuoLife Den a Noc (Den 750 ml + Noc 750 ml),
  1 ks - RegenOil LiquidGold (250 ml)


  Chcete se dovědět víc ?
  Hormony ovlivňují prakticky všechny fyziologické procesy, v nichž působí jako jakési chemické signalizační látky odpovědné za přenos informací. Lidský organismus vytváří asi 70 druhů hormonů, které dokážou signalizovat zánětlivé stavy, reprodukci, hlad, sytost, hladinu energie a téměř každou další funkci, která je potřebná k přežití organismu.

  Chemické látky zvané xenobiotika nebo xenoestrogeny, které se nacházejí v plastech, pesticidech, potravinářských přídatných látkách a mnoha běžných zemědělských produktech, mohou mít značný vliv na změnu hladiny hormonů. Některé z nich podporují uvolňování prozánětlivých cytokinů, které tvoří faktor nádorové nekrózy (TNF-α).

  Hormony vylučované štítnou žlázou (tyroxin, kalcitonin a trijodthyronin) ovlivňují naši krásu a pohodu. Tyroxin je důležitý pro kůži, protože ovlivňuje její výživu tím, že působí na tvorbu podkožního tuku. Tyroxin reguluje aktivitu mazových žláz, udržuje pokožku napjatou, pevnou, navíc dodává vlasům hedvábný lesk. Kalcitonin inhibuje uvolňování vápníku z kostí. Trijodthyronin urychluje metabolismus, což umožňuje udržet si pěknou postavu. Nesprávné fungování štítné žlázy způsobuje nespavost, nadměrné pocení, palpitace. Hypotyreóza se projevuje únavou, přecitlivělostí na chlad, křehkostí vlasů. Chceme-li tomu zabránit, je důležité pamatovat pravidelné užívání doplňků stravy, které podpoří fungování endokrinního systému.

  *Výrobek je třeba užít před konzumací posledního jídla. Udaná hodina je pouze orientační.

  ** Doporučená doba užívání: 3 měsíce

  *** Jeden balíček při pravidelném užívání vystačí na cca 1 měsíc pro jednu dospělou osobu.

   
   
  Máte nějaký dotaz na tento produkt? Neváhejte a zeptejte se nás.
  *
   
   
  *

  Znovu vygenerovat
  Kontrolni kod
   
   

  Ostatní produkty v této kategorii

  © DuoLife Česká republika Official