Milí zákazníci, velice nás těší váš velký zájem o nákupy ❤️. Prosíme vás o trpělivost při doručení objednávek, děláme vše pro to, abychom je doručili co nejdříve. Děkujeme, tým Duo-Lifecz.cz Tyto stránky nejsou originálním eshopem firmy DuoLife S.A. 

DuoLife RegenOil Liquid Gold™ 250ml

 • Kód produktu:DLRO
   
 • Dostupnost:Předobjednávka
   
 • Záruka: 24 měsíců
   
 • Cena bez DPH:843,48 Kč / ks
   
 • Cena s DPH 15%:970,00 Kč
   
 •  ks 
   
  DuoLife RegenOil Liquid Gold™ 250ml
   
   
  DuoLife RegenOil Liquid Gold™ je „tekutým zlatem”, které by se bez pochyb mělo objevit v každodenním „menu” všech milovníků zdravého životního stylu. Výrobek se vyznačuje svým jedinečným složením a použitím nerafinovaných rostlinných, a za studena lisovaných olejů, v magickém počtu 13.


  Pojmenování „tekuté zlato” nevzniklo z ničeho nic, ba naopak. Máme totiž do činění se „zlatým poměrem” Omega 3 a Omega 6 kyselin.

  DuoLife RegenOil Liquid Gold™ obohaceno nejcennější a přírodně vystupující formou vitamínů K2, tj.MK7 jak i vitamínů D3.


  Vitamín K2 MK7, nacházející se ve výrobku DuoLife, pochází z výtažku z natto. Svým původem je z Japonska, kde si ho cení za své pozoruhodné nutriční hodnoty. Vitamín D3, nacházející se ve výrobku a pocházející z lišejníku, je klíčovým pro podporu imunitního systému, práci svalstva a pro buněčné dělení. Vitamín K přispívá k správnému srážení krve a také pomáha udržovat zdravé kosti. Vitamín D pomáhá vstřebávat vápník, který je nezbytný jak pro stavbu tak i zachování pevných a zdravých kostí a zubů. Díky synergickému sloučení přírodních rostlinných látek je doplněk stravy DuoLife RegenOil Liquid Gold™ tou pravou formou suplementace pro vegany a vegetariány.

  Forma: kapalná.

  Objem: 250 ml.

  Způsob použití: 5 ml jednou denně. Nepřekračujte maximální denní doporučenou dávku.

  Skladování: Skladujte v pokojové teplotě v místě nedostupném pro malé děti.

  KontraindikaceAlergie na kteroukoli složku výrobku. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Výrobek nelze používat jako náhražku pestré stravy. Vyrovnaná strava a zdravý životní styl jsou důležité pro správnou funkci organismu. Při souběžném léčení antidepresivy a při současném užívání antikoagulantů kontaktujte svého lékaře nebo lékárníka.

  Datum minimální trvanlivosti je uvedeno na obalu výrobku.
  Tabulka složení:

  Složení     5 ml     50 ml     100 ml     
  Vitamín K2 MK7     75      μg
  (100% DDD*)     
  750      μg     
  (1000% DDD*)     
  1500      μg
  (2000% DDD*)        
  Vitamín D3       37,5      μg
  (750% DDD*)        
  375      μg
  (7500% DDD*)        
  750      μg
  (15000% DDD*)        

  * DDD - Doporučená denní dávka pro průměrnou dospělou osobu (8400kJ/2000kcal)                 

   
   
  Máte nějaký dotaz na tento produkt? Neváhejte a zeptejte se nás.
  *
   
   
  *

  Znovu vygenerovat
  Kontrolni kod
   
   

  Ostatní produkty v této kategorii

  © DuoLife Česká republika Official
  « Předchozí